ADSL BORÇ SORGULAMA

Türkiye’de internet ADSL hatları üzerinden sağlanmaktadır. Bu nedenle de ADSL olarak adlandırılmaktadır. Uzun yıllar TTNET üzerinden sağlanan bu hizmet diğer internet sağlayıcılarının da kurulması ile vatandaşlar için seçenek sağlamıştır.
ADSL borç nasıl sorgulanır?
ADSL borç sorgulaması, farklı servisler mevcut olduğundan dolayı tek bir adres üzerinden yapılmamaktadır. Hangi servis sağlayıcısından hizmet alıyorsanız bu servis sağlayıcısı üzerinden sorgulama yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız sorgulamanın yanı sıra telefon kısa mesaj hizmeti ile de öğrenmeniz mümkündür. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiyi de yine servis sağlayıcınızın destek hattından öğrenebilirsiniz.
TTNET ve Superonline borç sorgulama
Türkiye’de her ne kadar pek çok firma olsa da TTNET ve Superonline en çok abonesi olan ve tercih edilen firmalardır. Bu iki firmanın ADSL dışında fiber hizmeti de bulunmaktadır. Buna karşın Superonline altyapısı olmadığından dolayı ADSL hizmetini TTNET’in altyapısı üzerinden vermektedir. Bu nedenle iki ADSL hat arasında kalite açısından hiçbir fark yoktur.
Bu iki servis üzerinden abonelik alan kişiler, borçlarını online olarak sorgulayabilmektedir. Bunun için hangi interneti kullanıyorsanız ilgili borç sorgulama sayfasına giriş yapmadan önce sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sırasında internet hizmeti aldığınız bilgileri girerek üyeliğinizi tamamlamalısınız. Ardından üyeliğiniz ile ilgili borç sorgulama başta olmak üzere her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz
TTNET ADSL BORÇ SORGULAMA İÇİN
SUPERONLİNE ADSL BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir