ÇUKUROVA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Adana il sınırları içerisinde yer alan Çukurova Belediyesi, online olarak geliştirdiği hizmetler ile e devlette yer almaktadır. Belediyeler bölümüne giriş yapan kişiler bu bölümdeki il seçiminden Adana’yı seçtikten sonra Çukurova Belediyesi’nin online hizmetlerine erişim sağlayabilir. Bu konuda kolaylık yaşamak isteyenler ise aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanarak direk sorgulama ekranına ulaşabilir.

Sayfaya giriş yapıldığında Çukurova Belediyesi tarafından geliştirilen tüm hizmetler aşağıdaki resimdeki gibi görüntülenir.

cukurova

Bu sayfada kişiler Çukurova Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi tüm işlemlerini yapabilir. Bunun için ekranda yer alan hizmetler arasından seçim yapılmalıdır. Yapılacak seçimler sonrasında kişilerin e devlet üyelik bilgileri üzerinden güncel borç durumu ekranda yayınlanacaktır. Ücretsiz bir şekilde yapılacak işlemler sonrasında online olarak ödeme imkanı da bazı belediler tarafından sağlandığından dolayı sadece borç sorgulama işlemleri için değil, mevcut borçların ödenmesi için de online sistemler tercih edilebilir. Bu bakımdan sizler de mutlaka online hizmetleri kullanarak belediye hizmetlerinden yararlanmalısınız.

ÇUKUROVA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir