MİLLİ PİYANGO BİLET SONUCU SORGULAMA

Her ayın 9, 19, 29’ uncu günlerinde gerçekleştirilen çekilişler ile insanlara kısa sürede yüksek kazançlar elde edebilme fırsatı sunan Türkiye’ni milli şans oyunu Milli Piyango biletinize ilişkin sorgulamalarınızı artık internetten yapabilirsiniz. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü resmi web sitesinde her şans oyunu ilişkin bir sonuç ekranı bulunuyor.
Milli Piyango Sonucu Sorgulama
Milli Piyango oyununda da çekilişin yapılmasının ardından anında resmi web sitesinde Milli Piyango sonuç ekranında sonuçlar açıklanıyor. Bu sayede artık Milli Piyango biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını ve çıktıysa ne kadar çıktığını birkaç dakika içerisinde online olarak öğrenebilirsiniz. Milli Piyango sorgulama işleminizi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü resmi web sitesinin ana sayfasında bulunan şans oyunu seçenekleri arasından Milli Piyango çekiliş sonucuna git seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
Açılan ekranda Milli Piyango sorgulama işleminiz için biletinizin çekiliş tarihini ve bilet numarasını girmeniz gerekiyor. Bu bilgileri doğru şekilde girdikten sonra sorgula butonu ile biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını, çıktıysa ne kadar bir ikramiye kazandığı ve kazandığı ikramiyeyi nereden alabileceğiniz gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sorgula butonunun yanında yer alan temizle seçeneği ile başka bir Milli Piyango bileti daha sorgulayabilir, isterseniz de tüm liste seçeneği ile seçmiş olduğunuz çekiliş tarihine kazandıran numaraların hepsini listeli olarak görebilirsiniz.
MİLLİ PİYANGO SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir