İZMİR GAZ BORÇ SORGULAMA

İzmir’de devlet yönetiminde başlatılan ve sonrasında özelleştirilen İzmir Gaz, bölgedeki vatandaşlara doğalgaz hizmeti sunmaktadır. 2005 yılında başlatılan gaz çalışmaları neticesinde tüm İzmir’i kapsayan altyapı kurularak hizmet verilmeye başlanmıştır. İzmir Gaz’dan hizmet alan aboneler, internet üzerinden İzmir Gaz ile ilgili işlemlerini yapabilmektedir.
İzmir Gaz borç sorgulama
İzmir Gaz aboneleri, ne kadar borçlarını olduğunu İzmir Gaz internet sitesi üzerinden öğrenebilmektedir. Bunun için sitede bulunan İzmir Gaz borç sorgulama bölümüne giriş yapmaları yeterlidir. Bu bölümde aboneler, abone numaralarını yazarak sorgulama yapabilirler. Abone numarasını bilmeyen aboneler, site üzerinden abone no öğrenme sorgulaması da yapabilirler. Bu sorgulama sonucunda sorgulanan aboneye ait herhangi bir borcun olup olmadığı öğrenilebilmektedir.
İzmir Gaz borç ödeme
İzmir Gaz internet sitesi üzerinden borç ödeme imkanı bulunmamaktadır. İzmir Gaz faturalarınızı ödemek için fatura ödeme merkezlerine ya da İzmir Gaz veznelerine uğramanız gerekmektedir. Bunların yanı sıra İzmir Gaz sitesi üzerinden abonelik için başvuru yapabilir, başvuru sırasında istenen belgeleri öğrenebilir, gaz açılması için yürütülen projelerin son durumunu öğrenme gibi işlemler de yapabilirsiniz. Bunun için tüm yönlendirmeler site üzerinden yapılabilir. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda 444 33 36 numaralı çağrı merkezi üzerinden İzmir Gaz ile iletişime geçerek, istediğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
İZMİR GAZ BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir