MİLLİ PİYANGO VE İDDAA BİLET SORGULAMA

Şans oyunları dünyanın her yerinde son derece yoğun ilgi görüyor. Farklı sistemler ile işleyen şans oyunları insanların kısa sürede yüksek kazançlar sağlama umudu ile yoğun ilgi göstermesi ile dünyanın her yerinde popüler hale geldi. Türkiye’de de her hafta oynanmakta olan birbirinden farklı şans oyunları bulunuyor. Bu oyunlar arasında Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Milli Piyango şans oyunu öne çıkıyor.
Milli Piyango Bilet Sorgulama Nasıl Yapılır?
Her ayın 9. , 19. ve 29. günleri yapılan çekilişler ile Milli Piyango şans oyunları oynanıyor. Günümüzde artık şans oyunlarında oynanan biletlerin kazanıp kazanmadığı internetten sorgulanabiliyor. Milli piyango bilet sorgulama için Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’ nün resmi web sitesinde Milli Piyango Çekiliş Sonuçları uygulaması bulunuyor. Çekiliş tarihi ve bilet numarası ile sorgulama yapılabiliyor.
İddaa Kupon Sonucu Online Öğrenme
Türkiye’de son derece yoğun bir şekilde oynanan bir diğer şans oyunu ise İddaa’ dır. Spor müsabakalarının sonuçlarına ilişkin tahmin üzerine oynanan İddaa şans oyunlarında da artık internet üzerinden ikramiye sorgulaması yapılabiliyor. İddaa resmi web sitesi üzerinde yer alan İddaa bilet sorgulama uygulaması üzerinden kolayca kuponunuza ikramiye çıkıp çıkmadığını sorgulayabilirsiniz.
İddaa kuponunuzun sonucunu öğrenebilmek için tek yapmanız gereken biletinizin en alt kısmında bulunan barkod numarasının ilk 30 hanesini yazmak olacaktır. Güvenlik kodu doğrulamasından sonra biletimi sorgula seçeneği ile İddaa kuponunuzun sonucu öğrenebilirsiniz.
MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA İÇİN:
İDDAA BİLET SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir