KVK GARANTİ SORGULAMA

KVK cihazınızın garantisini artık internetten son derece kolay bir işlem ile öğrenebilirsiniz. KVK’ dan almış olduğunuz cep telefonunuzun garantisine ilişkin bilgi alabilmeniz amacı ile KVK’ nın online hizmeti bulunuyor. KVK resmi web sitesinde bulunan bu online sorgulama hizmetini kullanarak elinizde bulunan ve KVK’ dan almış olduğunuz cep telefonunuzun garantisinin güncel durumunu öğrenebilirsiniz.
KVK Garantisi Nereden Sorgulanır?
KVK garanti sorgulama işleminiz için KVK’ nın resmi web sitesinde yer almakta olan müşteri destek kategorisindeki teknik servis cihaz takip seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu açılan sayfa içerisinde KVK’ dan almış olduğunuz cihazınızın IMEI numarası ile garanti sorgulamanızı yapabilirsiniz. Eğer cep telefonunuzun IMEI numarasını bilmiyorsanız cep telefonunuzun orijinal ürün kutusunun üzerinden ya da cep telefonunuzdan *#06# tuşlarına bastıktan sonra arama tuşuna basarak da cep telefonunuzun IMEI numarasını öğrenebilirsiniz.
Cep telefonunuzun IMEI numarasını öğrendikten sonra KVK garanti sorgulama işlemi içi IMEI numaranızı yazarak ara tuşuna basmanız cep telefonunuzun garanti durumunu öğrenebilmeniz için yeterli olmaktadır. Bu sayfada dilerseniz IMEI no ile birlikte form numarası, servis kabul numarası ve kurumsal ID alanlarından birisini yazarak da sorgulamanızı yapabilirsiniz.
KVK GARANTİ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir