İTO BORÇ SORGULAMA

İstanbul Ticaret Odası( İTO) üyelik ücretlendirmelerine ilişkin olarak borcunuzun olup olmadığını artık kolayca öğrenebilirsiniz. İstanbul Ticaret Odası’ nın resmi web sitesinde yer alan online işlemler menüsünden kolayca İTO borç sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemini yapabilmeniz için kesinlikle İstanbul Ticaret Odası ütesi olmanız gerekmektedir.
İTO Borcu Nereden Öğrenilir?
İstanbul Ticaret Odası üyelik ödeme işlemlerinizi artık İTO resmi web sitesindeki tüm online işlemler menüsünden yapabilmeniz için menüde yer almakta olan borç sorma/borç ödeme seçeneğine giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan borç sorgulamanız için İstanbul Ticaret Odası’ nın bu online portal hizmetlerine üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz üyelik başvurusu için tıklayınız seçeneğinden oda sicil numarası-mükerrer ve unvan bilgisinin yanı sıra güvenlik resmi doğrulamasını yaptıktan sonra e-posta adresinizi de girerek kaydet seçeneği ile kolay bir şekilde portal hizmetlerine üye olabilirsiniz.
İTO borç sorgulama işlemi için daha sonra kullanıcı kodunuzu ve parolanızı girerek, sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise kolay bir şekilde güncel İTO borç tutarınızı ve dönemi gibi tüm borç bilgisini detayları ile birlikte öğrenebilirsiniz.
İTO BORÇ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir