TURKCELL BORÇ SORGULAMA

Ülkemizde hizmet veren operatörlerden ve internet sağlayıcılarından birisi olan Turkcell, geniş hizmet yelpazesi ile milyonlarca aboneye hizmetlerini sunmaktadır. Özellikle Superonline ile fiber internet sayesinde yüksek hızda internet imkanı sağlayan Turkcell, bu nedenle yoğun bir talep almaktadır. İnternet üzerinden online işlem merkezi oluşturarak abonelerin tüm işlemlerini bu merkez üzerinden yapmasını sağlayan Turkcell, bu bakımdan da büyük bir kolaylık sunmuş durumdadır.

3
Turkcell online işlem merkezi
Belirtildiği gibi Turkcell abonelerinin tüm işlemlerini yapabilmesi adına Turkcell, online işlem merkezi adında bir platform kurarak internet üzerinden ulaşılabilir duruma gelmiştir. Bu hizmet internet için ayrı hat sahipleri için ayrı siteler üzerinden sunulmuştur. Bu nedenle online işlem merkezine girmek için hangi hizmetinizle ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçmeniz gerekir.
Turkcell online işlem merkezinden yararlanma
Turkcell online işlem merkezinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Bunun için sistem tarafından sizin abonelik bilgileriniz istenecektir. Özellikle abone olurken verdiğiniz telefon irtibat bilgilerini burada aynı şekilde girmeniz gerekir. Böylece sistem tarafından tüm işlemleriniz daha kolay hale gelecektir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra üyelik girişi yaparak sisteme erişim sağlayabilir ve aboneliğiniz ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz
Girişinizin ardından geçmiş dönem kullanımlarınıza ve güncel dönem işlemlerinize bakarak fatura bilgilerinizi öğrenebilir ve online olarak ödeyebilirsiniz.
TURKCELL BORÇ SORGULAMA İÇİN
TURKCELL SUPERONLİNE BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir