ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA

Kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilgili yapacağınız her türlü sorgulamalarınızı e-devlet üzerinden, e-devlet şifreniz ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Devletin bize sunduğu en faydalı bir hizmet olan bu sorgulama yöntemi için gerekli olan kişinin kendine özel bir e-devlet şifresinin olmasıdır. Eğer bu şifreye sahip değilseniz, evinize en yakın PTT şubesine giderek küçük bir miktar karşılığında e-devlet şifrenizi temin edebilirsiniz.

E-devlet sorgulamalarından bir tanesi de üretici destekleme sorgulama işlemidir. Üretici destekleme sorgulama işlemi ile çay üretimi yapacak olan kişileri, devletin ne miktarda desteklediğini öğrenebilirsiniz.  Turkiye.gov.tr adresinin Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü sayfasından üretici destekleme sorgulama sayfasından sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk işlem Kimlik Doğrulaması yapmaktır.

E-devlet şifrenizi kullanarak çok hızlı bir şekilde Kimlik Doğrulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Doğru bilgileri girdikten sonra karşınıza açılacak olan sayfada işletmenizle ilgilisizden istenen bilgileri de doğru ve eksiksiz bir biçimde girdikten sonra üretici destekleme sorgulama paneli karşınıza çıkacaktır. İşletmeniz, ürünleriniz hakkında her türlü bilgiyi görebilir ve bu sayfadan takip edebilirsiniz.

ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA İÇİN :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir