ŞARKÖY BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Tekirdağ‘da bulunan Şarköy Belediyesi vatandaşlara belediyecilik hizmeti sunarken aynı zamanda pek çok konuda da kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklardan bir tanesi de hizmetlerin internet üzerinden sunulmasıdır.

Vatandaşların kolay bir şekilde hizmetleri ulaşabilmesi adına e devlet aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanabilmesi mümkündür. Şarköy Belediyesi tarafından sunulan bu hizmetleri sayesinde sizler de kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bilgi almak adına sunulacak bu hizmet ekranlarına ulaşmanız yeterli olacaktır.

Şarköy Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerde vatandaşların dikkat etmesi gereken en önemli detay e devlet üyeliği ile sisteme giriş yapılmasıdır. E devlet üyeliği olmadan sisteme giriş yapılsa dahi herhangi bir şekilde bilgi alınamaz.

sarkoy

Resimde görülen tüm hizmetler Şarköy Belediyesi tarafından sunulan hizmetler olup vatandaşların istediği hizmetlerini yararlanabilmesi mümkündür. Sunulan bu hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin e devlet üyelik girişi sonrasında hangi hizmetlerden yararlanılmak isteniyorsa hizmete tıklaması yeterli olacaktır. Hizmete tıklandıktan sonra ekranda hizmete dair detaylı bir şekilde bilgiler yayınlanacaktır ve bu bilgilerin incelenmesi ile birlikte kişilerin ihtiyaçları da giderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir