ADAPAZARI BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Adapazarı Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetlere erişmek isteyen vatandaşlar https://www.turkiye.gov.tr/adapazari-belediyesi bağlantısını kullanabilmektedir. Bağlantı üzerinden yapılacak işlemler sayesinde kişileri kolay bir şekilde hizmetler aracılığıyla bilgi alabilmesi mümkün olacaktır. Adapazarı Belediyesi tarafından e devlet aracılığıyla sunulan tüm hizmetler sürekli güncel tutulmaktadır. Bu açıdan sorgulama yapan vatandaşlar güncel bilgiler üzerinden bilgi alma şansını elde etmektedir. Adapazarı Belediyesi tarafından sunulan hizmetler resimde görüldüğü gibidir;

adapazari-belediyesi

Resimdeki hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin mutlaka e devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması ve ardından bağlantı üzerinden Adapazarı Belediyesi menüsüne ulaşması gerekmektedir. Böylece sorgulama yapmak ve bilgi almak adına hiçbir engel kalmayacak ve kişiler istediği şekilde hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilecektir.

Sizler de Adapazarı Belediyesi’ne gitmek yerine e devlet üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanabilir ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri öğrenebilirsiniz. Sunulan tüm hizmetler ücretsiz olduğu gibi belediyeye gitmeyi önlediği için zaman yönünden de büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir