ÇAYELİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Rize sınırları içerisinde yer alan belediyelerden olan Çayeli Belediyesi vatandaşların hizmete ulaşma noktasında e devleti tercih etmesini sağlamıştır. Çayeli Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşların bu konuda e devlet sistemine giriş yapması yeterlidir.

E devlet sistemi üyelik üzerinden sorgulama yapılabilen bir sisteme sahip olduğu için Çayeli Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka e devlet üyeliğinizin olması ve sistemi üyelik bilgileri ile giriş yapılarak oturum açılması gerekmektedir bu şartları sağlayan kişilerin Çayeli Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanması mümkün olmaktadır. Çayeli Belediyesi tarafından sunulan hizmetler ise şöyledir;

cayeli-belediyesi

https://www.turkiye.gov.tr/cayeli-belediyesi Bağlantısı üzerinden sizler de resimde görülen hizmet ekranına erişim sağlayabilirsiniz. Ekranına giriş yapıldıktan sonra ise kişilerin istediği hizmeti seçmesi yeterli olacak ve seçime bağlı olarak gerekli bilgiler internet üzerinde yayınlanacaktır. E devlet aracılığıyla sorulan bu hizmetler vatandaşların ihtiyaç duyduğu zaman kolay bir şekilde hizmetlere erişim sağlamasını mümkün kılmaktadır Bu açıdan vatandaşlar pek çok konuda belediyeye gitmek yerine sunulan online hizmetleri tercih edebilmekte ve böylece kolay bir şekilde bilgi alabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir