SALİHLİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

E devlet üzerinden hizmet veren belediyelerden bir tanesi Salihli Belediyesi olurken Salihli Belediyesi Manisa ili sınırları içerisindedir.

Manisa Belediyesi’nin desteğiyle Salihli Belediyesi tarafından sunulan hizmetler vatandaşların işlerini kolaylaştırırken aynı zamanda belediye üzerinden yapılabilecek pek çok işlem de e devlet aracılığıyla yapılabilmektedir.

E devlet sisteminde yer alan Salihli Belediyesi bu konuda kolaylık sağladığı için sizler de Salihli Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. E devlet üzerinden yapacağınız işlemlerde hizmetleri kullanarak kolay bir şekilde belediyeye dair bilgiler alınabilmektedir.

salihli-belediyesi

Salihli Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk işlem e devlet üyelik girişidir. Üyelik girişi yapıldıktan sonra herhangi bir gereksinimi olmadan direk hizmetler üzerinden bilgi alınabilmektedir. Alınmak istenen bilgiye göre hizmet seçmeli yapılması ardından belediye bilgileri ekranda yayınlanacak ve vatandaşları bu bilgileri incelemesi ile birlikte ihtiyaçlarını gidermek mümkün olacaktır.

https://www.turkiye.gov.tr/salihli-belediyesi bağlantısı üzerinden e devlet girişi yaparak sizler de işlem yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir