KÜTAHYA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

E devlet üzerinden hizmet sunan belediyelerden bir tanesi Kütahya Belediyesi olurken Kütahya Belediye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin e devlet bilgileri ile sisteme giriş yapması gerekmektedir.

Üyelik girişi yapılmadan herhangi bir şekilde Kütahya Belediyesi hizmetlerinden yararlanılamayacağı için kişilerin üyelik bilgileri ile sisteme giriş yaptıktan sonra hizmetlerden yararlanabilmesi ve bilgi olabilmesi mümkün olmaktadır. E devlet aracılığıyla sunulan bu hizmetlerde kişilerin kolay bir şekilde bilgiye ulaşabilmesi amaçlanmaktadır. E devlet internet sitesi yanında mobil olarak oluşturulan uygulamalardan da istenildiği zaman cep telefonlarından dahi bilgilere erişim sağlayabilmektedir. Kütahya Belediyesi tarafından sunulan hizmetler şöyledir;

kutahya-belediyesi

Resimde görülen tüm hizmetlerden yararlanma hakkına sahip olan kişiler istediği konuda seçim yaparak kolay bir şekilde sonuçlara ulaşabilmektedir. Hizmetlerin ücretsiz bir şekilde sunulması vatandaşlara kolaylık sağladığı gibi güvenli bir şekilde işlemlerin yapılabilmesi de kişilerin veri güvenliğinin sağlamaktadır. Sizler de e devlet üzerinden verilen bağlantı sayesinde hemen Kütahya Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/kutahya-belediyesi bağlantısı bu konuda işlemler için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir