SELÇUKLU BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

E devlet üzerinden belediyelerin de vatandaşlara hizmet sunması sağlandığından dolayı Türkiye genelinde pek çok belediye e devlet sistemine dahil edilmiştir. E devlet üzerinden hizmet veren belediyelerden bir tanesi Selçuklu Belediyesi’dir.

Konya sınırları içerisinde bulunan Selçuklu Belediyesi için kişilerin online olarak pek çok konuda bilgi alınması sağlandığından dolayı sizler de belediye üzerinden almak istediğiniz bilgiler için sunulan online hizmetleri tercih edebilirsiniz.

Online olarak sunulan hizmetlerde kişilerin yapması gereken en önemli işlem e devlet üyeliği ile sisteme giriş yapmaktır. E devlet üyeliğiyle sisteme giriş yapıldığında kişilerin bilgi almak istediği hizmeti seçmesi sonrasında ekranda istenilen bilgiler yer alacaktır. Belediye tarafından sunulan bu hizmetlerde aynı zamanda güncel bilgiler kullanıldığından dolayı kişiler için büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

selcuklu-belediyesi

Resimde görülen hizmetler Selçuklu Belediyesi tarafından sunulan e devlet hizmetleridir. Üyelik girişi sonrasında resimde görülen hizmetlerden istediği seçilebilir ve hemen online olarak bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/selcuklu-belediyesi adresi üzerinden kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir