KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi vatandaşların hizmet alabilmesi için online olarak pek çok uygulamayı yürürlüğe sokmuştur. Online uygulamalardan yararlanan kişiler belediye gitmeden bilgi alma şansını elde ederken belediyede oluşan yoğunlukta bu sayede hafifletilmektedir.

Vatandaşların kolay bir şekilde bilgi alabileceği e devlet hizmetlerinde en önemli detay üyelik girişi yapılmasıdır. E devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapılması halinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan tüm hizmetlerden yararlanmak mümkün olacaktır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetler resimde görüldüğü gibidir.

k

Kişiler resmindeki tüm hizmetlerden yararlanma hakkına sahip olduğu gibi belirtildiği gibi üyelik girişi yapılması yeterli olacaktır. İlgili hizmet ekranlarına ulaşmak isteyen kişiler https://www.turkiye.gov.tr/kayseri-buyuksehir-belediyesi bağlantısı üzerinden kolay bir şekilde sisteme erişim sağlayabilir. Sunulan tüm hizmetler ücretsiz olduğu gibi herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında Kayseri Büyükşehir Belediyesi üzerinden yardım alınabilir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerde kişilerin aldığı bilgiler güncel olup sürekli sistem tarafından yapılan bilgi girişleri ile güncel tutulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir