SELÇUK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

İzmir belediyeleri arasında yer alan Selçuk Belediyesi iş yoğunluğunun yüksek olduğu belediyelerden bir tanesidir. Belediye binasında sürekli hareketlilik yaşanırken vatandaşların hizmetleri daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi adına online hizmetlerde oluşturulmuştur. E devlet üzerinden Selçuk Belediyesi tarafından sunulan bu hizmetler sayesinde kişiler belediyeye gitmeden dahi güncel ve resmi bilgileri öğrenebilmektedir.

Hizmetlerin sunulması vatandaşların bilgi almak için noktasında güven sağlarken istenilen zaman içerisinde e devlet aracılığıyla hizmetlere erişim sağlanabilmektedir. E devlet üzerinden sunular hizmetlerde kişilerin üyeliğe sahip olması gerekir. Üyelik girişi sonrasında kolay bir şekilde bilgi alınabilir. Selçuk Belediyesi tarafından sunulan hizmetler belediye menüsü altında listelenmiş durumdadır.

selcuklu-belediyesi

Bu açıdan kişilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun bir seçim yapması yeterlidir. Seçim sonrasında kişilerin hizmete dahil güncel durumu ekranda yayınlanacak ve kişilerin bilgi alması sağlanacaktır. Bu açıdan hizmet seçimi yapıldıktan sonra ekranda yayınlanan bilgilerin iyi bir şekilde incelenmesi yararlıdır. Belediye üzerinden alınacak pek çok bilgilerin e devlet üzerinden sunulması vatandaşlar için kolaylık sağlarken üstelik tüm hizmetler ücretsiz olarak https://www.turkiye.gov.tr/selcuklu-belediyesi üzerinden kullanıma açılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir