SİLİVRİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Online olarak sunulan hizmetlerde kişiler Silivri Belediyesi’ne ait hizmetleri de kullanabilir durumdadır. İstanbul’da yer alan Silivri Belediyesi çevrimiçi olarak pek çok hizmeti e devlet aracılığıyla sunmakta ve kişilere bu konuda kolaylık sağlamaktadır.

E devlet üzerinden yapılacak işlemlerde en önemli nokta belediyeye ait hizmetlerden yararlanmadan önce üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapmaktır. Sisteme giriş yapan kişiler bu konuda kolay bir şekilde işlemlerini yapabilmektedir. E devletlerinden Silivri Belediyesi tarafından sunulan hizmetler söyledi;

silivri-belediyesi

Resimde de görüldüğü üzere kişilerin işlemlerini yapabilmek adına farklı hizmetler oluşturulmuş ve kullanıma sunulmuştur. Kullanımda bulunan tüm hizmetler için belirtildiği gibi üyelik girişinin yapılması yeterli olup ihtiyaca göre hizmetler arasından seçim yapılması yeterli olacaktır. Hizmet seçimi sonrasında kişilerin hizmete eğitim bilgileri ekranda yayınlanacaktır. Bu sayede borç bilgilerinden güncel durum bilgileri ne kadar tüm detaylar kolay bir şekilde Sarıyer Belediyesi üzerinden öğrenilebilmektedir. Sarıyer belediyesine ait hizmetleri görüşmek isteyenler aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir