PENDİK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

E devlet üzerinden hizmetlerini sunan belediyelerden bir tanesi Pendik Belediyesi’dir. Pendik Belediyesi tarafından sunulan bu hizmetlerde kişilerin kolay bir şekilde işlem yapabilmesi adına ilk olarak üyelik girişi zorunlu tutulmuş ve üyelik girişi sonrasında kişilerin kimlik bilgileri ile belediye hizmetlerinde bilgiler ekranda yayınlanmaktadır. Kişilerin Pendik Belediyesi üzerinden bilgi alabilmesi oldukça kolaydır. E devlet üzerinden sorulan Pendik Belediyesi hizmetleri şöyledir;

pendik-belediyesi

Resimde görülen tüm hizmetlerden yararlanmak kişilerin tercihine bırakılmıştır. Bu açıdan kişiler istediği hizmeti kullanarak ekran üzerinden bilgi alabilmektedir. Yapılacak işlemler de herhangi bir ücret alınmadığı için kişiler istediği şekilleri hizmetlerden yararlanarak bilgi sağlayabilmektedir.

Pendik Belediyesi üzerinden işlem yapmak isteyen kişilerin belediye gitmeden internet üzerinden işlerini halledebilmesi bu konuda pek çok vatandaş için kolaylık sağlamıştır. Özellikle çalışan vatandaşların izin alınmasına gerek kalmadan belediyeye ait tüm verilere ulaşabilmesi istemediği zaman ihtiyaçların giderilmesini sağlamaktadır. Sizler de aşağıda yer alan bağlantı üzerinden hemen Pendik Belediyesi hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir