KARTAL BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

E devlette yer alan Kartal Belediyesi vatandaşların hizmet alabilmesi için sürekli hizmetlerini güncellemekte ve geliştirmektedir. Bu kapsamda Kartal Belediyesi üzerinden işlem yapacak kişilerin e devlete giriş yapması yeterlidir. E devlet üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin üyelik bilgisini gerektiği için ilk olarak üyelik girişinin yapılması ve sonrasında hizmetlerden yararlanılması gerekmektedir. Kartal Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetler şöyledir;

kartal-belediyesi

Bu resimde de görüldüğü üzere kişilerin yararlanabileceği hizmetler sınırlı sayıdadır. Fakat pek çok konuda hizmetlerin çeşitlendirilmiş olması kişilerin farklı konularda da site üzerinden bilgisi almasını sağlamaktadır. Kartal Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin en çok yapmak istediği işlemler Kartal Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama olmaktadır.

Fakat resimlerde de görüldüğü üzere bu konuda destek verilmemektedir. Belirtilen hizmetlerin dışında ise kişiler Kartal Belediyesi tarafından sunulan tüm hizmetler kullanabilir. E devlet üzerinden işlemlere devam etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve bağlantı üzerinden e devlet sitesi sayesinde güvenli bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir