ESENLER BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Esenler Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemler vatandaşlar tarafından yapılmak istense de bu konuda Esenler Belediyesi tarafından online olarak sunulan hizmetler oldukça kısıtlıdır. E devlet üzerinden hizmetlerini kullanıma açan Esenler Belediyesi, 3 farklı hizmet sahiptir ve belirtilen hizmetler ile Esenler Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama yapılamamaktadır. Bu bakımdan kişilerin online olarak sadece sunulan hizmetleri kullanarak hizmetler dâhilinde bilgi alabilmesi mümkündür. Esenler Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama yerine yapılabilen işlemler şöyledir;

ESENLER

Resimde görülen işlemlerde kişiler istediği şekilde işlem yapabilmektedir. Fakat bu konuda mutlaka ilk olarak sisteme üyelik girişi yapılmalıdır. Üyelik giriş yapıldıktan sonra tüm hizmetlerden yararlanılabilir.

Online olarak yayınlanan hizmetlerin ilerleyen dönemlerde geliştirilmesi de mümkündür. Bu açıdan Esenler Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi detaylı işlemler de yine e devlet üzerinden yapılabilir. Esenler Belediyesi hizmetlerine erişmek isteyen kişiler bu konuda aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak direk e devlet üzerinden sunulan hizmet sayfasına giriş yapabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir