ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

 

Çekmeköy Belediyesi online olarak sunduğu hizmetler ile bilgi almasını vatandaşlar adına kolaylaştırmıştır. Vatandaşlar Çekmeköy Belediyesi’ne gitmek yerine e devlet üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanması güncel ve resmi bilgilere ulaşması için yeterli olmaktadır. Üstelik sadece durum sorgulaması için değil belediye tarafından sunulan bilgi edinme hizmetinden de yararlanarak farklı konularda bilgi talebinde bulunmak da mümkündür. Çekmeköy Belediyesi tarafından sunulan hizmetler şöyledir;

Çekmeköy Belediyesi

Çekmeköy Belediyesi Su Ve Elektrik Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kişiler resimde görülen tüm hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir. Bu konuda yapılması gereken tek işlem e devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapılmasıdır. Giriş sonrasında bütün hizmetlerden yararlanılabileceği gibi belirtildiği üzere belediye tarafından sunulan bilgi edinme hizmeti sayesinde belediye ya da bölge ile ilgili tüm sorunlar iletilebilir ve destek talebi alınabilir. Bu konuda kişilerin ücretsiz bir şekilde işlem yapabilir olması belediye hizmetlerinden daha fazla kişinin yararlanmasını sağlamaktadır.

Çekmeköy Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilir ve direk e devlet sistemine yönlenebilirsiniz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir