BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

İstanbul’da yer alan belediyelerden birisi olan Beylikdüzü Belediyesi vatandaşlara hizmet verebilmek amacıyla e devlet sistemini kullanmaktadır. Beylikdüzü Belediyesi tarafından kurulan hizmetleri kullanmak isteyen kişiler e devlet girişi yapmak zorundadır. E devlet sistemi üyelik üzerinden çalıştığı için kişilerin hizmetlere erişme noktasında üyelik bilgilerini kullanarak sisteme giriş yapması gerekir.

Beylikdüzü Belediyesi Su Ve Elektrik Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sisteme giriş yaptıktan sonra ise sistemde yer alan tüm Beylikdüzü Belediyesi hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. E devlet üzerinde bulunan Beylikdüzü Belediyesi’ne ait hizmetler şöyledir;

beylikduzu-belediyesi

Resimde de görüldüğü gibi kişilerin yararlanabileceği pek çok hizmet e devlet sistemine yer almıştır. Hizmetlerden yararlanmak için belirtilen adımların takip edilmesi yeterli olduğu gibi hizmetlerden alınan bilgilerin herhangi bir yanlışlığı durumunda kişilerin online olarak yararlanabileceği bir hizmet olmadığından dolayı mutlaka belediyeye gidilmelidir.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak ve online olarak işlem yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki bağlantıyı kullanması yeterli olacaktır. Beylikdüzü Belediyesi tarafından sunulan hizmetler kişilerin istediği zaman bilgiye ulaşmasını sağladığı gibi belediyeye gelmeden kolay bir şekilde ihtiyacın giderilmesine de sağlamaktadır.
<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir