ATAŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA   

E devlette yer alan Ataşehir Belediyesi vatandaşların hizmetlere ulaşma noktasında kolaylık yaşaması için sadece üyelik ile giriş yapılmasını sağlarken, e devlet girişi yapan kişiler Ataşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden kolay bir şekilde yararlanabilmektedir.

Online olarak sunulan hizmetler için kişilerin tek gereksinimi üyelik girişi olurken, giriş yapıldıktan sonra tüm hizmetlerden yararlanabilmek mümkün olmaktadır. Sizler de online olarak bilgi alabilmek adına ilgili hizmet sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. E devlet üzerinden Ataşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmet listesi şöyledir;

Ataşehir Belediyesi

İlgili hizmetler için kişilerin sadece seçim yapması yeterli olmaktadır. Hizmet listesinde tüm hizmetlerin seçilmesi mümkündür. Bu bakımdan sırayla tüm hizmetler üzerinden güncel durum takip edilebilmektedir. Kişilerin yapacağı işlemlerde güncel bilgiler yayınlanmaktadır. Yayınlanan bilgiler güncel olduğu için de kişiler için herhangi bir sorun yaşanmaktadır. E devlet üzerinden Ataşehir Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemlerini yapmak isteyen kişiler aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak direk e devlet üzerindeki sorgulama sayfasına erişim sağlayabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir