ELAZIĞ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Elazığ Belediyesi’nde yapılabilen işlemlerin bazıları internet üzerinden de yapılabilmektedir. Kişilerin online olarak hizmetlerden yararlanması ve işlemlerini kuruma gitmeden yapabilmesi için bu konuda ilk olarak e devleti kullanması gerekmektedir.

E devlet üyelik giriş yaptıktan sonra belediyeler bölümünde yer alan Elazığ Belediyesi’ne tıklandığında aşağıdaki gibi bir ekran açıklamaktadır.

elaziğbelediye

Resimde de görüldüğü gibi bu ekranda kişilerin yararlanabileceği hizmetler sıralanır. Kişilerin yapacağı işleme göre hizmetlerden seçim yapması ve açılacak yeni ekrandaki bilgileri kontrol emesi yeterlidir. Online olarak yapılan işlemlerdeki işçilerin ücret vermesine gerek kalmadığı gibi Elazığ Belediyesi tarafından paylaşılan tüm bilgiler görülebilmektedir. Kişilerin en çok Elazığ Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi bilgilere ulaşmak istese de bu konuda herhangi bir hizmet sunulmamaktadır. Kişiler sadece resimde görülen hizmetler ile sınırlandırılmıştır. Elazığ Belediyesi tarafından sunulan hizmetler erişim sağlamak ve direk sorgulama sayfasına girmek isteyen kişiler aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilir. Bağlantı ile direk sayfaya giriş sağlanacaktır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir