EDİRNE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Edirne Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama olarak vatandaşların online olarak işlem yapmak istemektedir. Bu konuda Edirne Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetler dahilinde işlemler yapılabilmektedir. Bu bakımdan kişilerin e devlet girişi yaptıktan sonra ekranda yer alan hizmetleri kullanması ve bilgi alması yeterli olmaktadır.

Edirne Belediyesi tarafından online olarak e devlet üzerinden sunulan hizmetler şöyledir;

edirne

Resimde görülen tüm hizmetler kolay bir şekilde kullanılabilir durumdadır. Üstelik vatandaşların hizmetlerden yararlanma konusunda ek bir ücret ödemesine gerek yoktur ve tüm işlemler tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Edirne Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerde kişilerin ihtiyacına göre hizmetler üzerinden seçim yapması gerekir. Seçim yapıldıktan sonra ekranda bilgiler yayınlanarak kişilerin ihtiyacının giderilmesi sağlanmaktadır. Bu bakımdan Edirne Belediyesi’ne gitmek yerine kişiler direk e devlet girişi yaparak konuyla ilgili ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Online olarak sunulan hizmetler aynı zamanda mobil uygulamalar aracılığıyla da erişilebilir durumdadır. Bu bakımdan mobil olarak dahi işlem yapılabilmektedir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir