GEMLİK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Bursa’nın belediyelerinden olan Gemlik Belediyesi, hizmetlerini online olarak sunmaktadır. Sunulan hizmetlerde kişilerin belediyeye gelmeden bilgi alması sağlanmaktadır. Bu bakımdan Gemlik Belediyesi’nde işi olan vatandaşların belediyeye gitmek yerine online olarak hizmetlere erişim sağlaması mümkündür.

gemlik

Gemlik Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Gemlik Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetler erişmek isteyen kişilerin e devlet girişi yapması gerekirken, resimde yer alan tüm hizmetler kullanılabilir durumdadır. Üyelik girişi yapan kişiler tüm hizmetlerden yararlanma fırsatını yakalamaktadır. Bu bakımdan kişilerin e devlet üyeliği sonrasında tüm hizmetlerden yararlanması ve böylece ihtiyaçların gidermesi mümkündür.

Gemlik Belediyesi beyan bilgilerinden sicil bilgilerine kadar farklı sorgulamalar yapılarak bilgi alınabilmektedir. Hizmetlere tıklandığında hizmet ile ilgili kişinin durumu hakkında bilgi yayınlanır. Eğer kişi Gemlik Belediyesi’ne bağlı değilse ya da belediyeye böyle bir bilgisi yoksa sistem tarafından hata mesajı yayınlanır. Bu hata mesajı ise kayıt bulunamadığında dairdir ve kişilerin bu tür durumlarda belediyeye gitmesi gerekebilir.

GEMLİK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir