BOZÜYÜK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Bilecik sınırları içerisinde bulunan Bozüyük Belediyesi, e devlet kapsamında hizmet veren belediyelerden bir tanesidir. Bozüyük Belediyesi hizmetleri sayesinde kişiler pek çok bilgiye online olarak ulaşabilmektedir. Bu bakımdan Bozüyük Belediyesi’nde yapılacak pek çok işlem, e devlet girişi yapılarak online olarak da yapılabilir.

E Devlet Bozüyük Belediyesi Hizmetleri

Bozüyük Belediyesi tarafından sunulan hizmetler resimde görüldüğü gibidir. Sisteme giriş yapan kişiler, resimdeki tüm hizmetlerden yararlanabilir. Sunulan himzetlerden yararlanma noktasında ise kişilerin sisteme üyelik girişi yapması gerekir. Giriş yapıldıktan sonra tüm hizmetler açılarak, gerekli bilgiler sunulacaktır.

boz

Bozüyük Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi farklı işlemlerde kişilerin işlem yapabilmesi adına ilk olarak üyelik alması gerekir. Üyeliği bulunan kişiler giriş ekranında gerekli bilgileri girebilir. Giriş yapıldıktan sonra ise sadece Bozüyük Belediyesi hizmetleri için tüm hizmetlerdeki engel kaldırılmaktadır. E devlet üzerinde Bozüyük Belediyesi hizmetlerine erişmek isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. Bağlantıya tıkladıktan sonra kişilerin seçim yapması yeterlidir.

BOZÜYÜK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir