E OKUL KARNE NOTLARI

Öğrencilerin eğitim durumları ile ilgili bilgi almak ve tüm eğitim sistemlerini tek bir çatı altında toplamak amacıyla oluşturulan E-okul sayesinde öğrenciler hakkında her türlü bilgiye erişim sağlamak mümkündür. Bu doğrultuda özellikle veliler için büyük kolaylık sağlanmıştır. Bu sayede veliler direk sisteme giriş yaparak öğrencilerin okuldaki durumlarından devamsızlık durumlara kadar bilgi alabilmektedir. Öğrencilerin durumları ile ilgili bu tür bilgi almak için öğrencinin E-okul giriş bilgilerini bilmek yeterlidir.
E-Okul giriş
E-okul giriş için kullanıcı adı ve şifre kullanılmaktadır. Her öğrencinin kendine özel bir şifresi vardır ve bu şifre aracılığı ile giriş sağlanmaktadır. E-okul’a en çok giriş yapılan zamanlar karne notlarının sisteme girildiği günlerdir. Öyle ki karne verilmeden daha önce E-okul sistemine notlar girilmektedir. Bu nedenle karne notları öğrenmek amacıyla E-okul sistemine girilebilmektedir.
E-okul karne notları öğrenme
Güncel dönemin karne notlarının dışında, öğrencinin diğer dönemlerdeki notları da sistemde kayıtlı durumdadır. Geniş bir veritabanı içerisinde tüm bu notlar kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede, önceki dönemlerden itibaren öğrencilerin notlarına bakmak mümkündür. Üstelik bu sayede öğrencinin gelişiminin de izlenmesi, önceki dönemlere göre güncel dönemin notlarında nasıl bir gelişim olduğu görülebilmektedir. E-Okul sistemin bu konuda da bilgi almak mümkündür.
E OKUL SİSTEMİNE GİRİŞ YAPMAK İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir