ONUR AİR UÇUŞ SAATLERİ SORGULAMA

En uygun fiyata uçak bileti imkanı sağlayan ve bu özelliği sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilen Onur Air, bu alanda oldukça yoğun talep almaktadır. İnternet üzerinden de hizmet vermesi sayesinde pek çok kişinin internet üzerinden dahi bilet alabilmesini mümkün kılan Onur Air ile yolculuk yapmak isteyenler, online olarak sefer sorgulama ve bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bunun için Onur Air’in resmi internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır.
Onur Air sefer sorgulama
Onur Air ile yapacağınız yolculuklar için site üzerinde bulunan sefer sorgulama bölümünü kullanabilirsiniz. Sefer sorgulamak için ilk olarak hangi noktalar arasında yolculuk yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Bunun ardından ise hangi tarihlerde yolculuk yapacağını belirtmelisiniz. Ayrıca gidiş dönüş, tek gidiş ve dönüş açık olmak üzere biletlerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu sayede geliş gidiş biletinizi satın alarak tüm bilet işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
Onur Air bilet sorgulama
Onur Air sitesi üzerinden yaptığınız sefer sorgulama işlemlerinin ardından istediğiniz sefer için bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın alırken, yolculuk yapacak tüm kişiler için detaylı kimlik bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Bu sayede tüm işlemleri tamamlayarak yolculuk biletinizi satın alabilirsiniz. Uçak biletinizi aldıktan sonra yine sistem üzerinden bilet sorgulama da yapabilir ve satın aldığınız biletin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.
ONUR AİR UÇUŞ SAATLERİ SORGULAMAK İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir