SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA

Sayısal Loto, ülkemizde oynanan ve vatandaş tarafından çok talep gören bir şans oyunudur. Herhangi bir tekniği, taktiği bulunmayan bu oyunda, kazanma ihtimaliniz tamamen şansınıza bağlıdır. Önceden belirlediğiniz numaraları, çekilişte çekilen numaralarla eşleşmesi sonucunda ikramiye kazanma imkanınız bulunmaktadır fakat burada kazanma ihtimalleri oldukça düşüktür. 6 numaranın bilinmesi ile kazanılan büyük ikramiye oldukça yüksektir. Bu ikramiyenin yüksek olması da sayısal lotoyu daha da cazip hale getirmektedir. Bu doğrultuda, sayısal loto sonuçları sorgulama yaparak sayısal lotu ile ilgili her türlü bilgiyi alabilmeniz mümkündür.
Sayısal loto çekilişleri
Her hafta bir kere yapılan sayısal loto çekilişi, Cumartesi günleri gerçekleşmektedir. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan bu çekilişler, aynı şekilde kurumun resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanmaktadır. Bu sayede çekilişin yapılmasın ardından Milli Piyango İdaresi’nin internet sitesine giriş yapmanız ve buradan sayısal lotonun son çekilişinin sonuçlarını öğrenmeniz mümkündür. Sitede sayısal lotonun ilk çekilişinden itibaren günümüze kadar yapılan tüm çekilişleri kayıt altında tutulmaktadır. Eski tarihli biletleriniz için dahi aynı site üzerinden bilgi alabilir ve o hafta çekilen numaraları öğrenebilirsiniz.
Sayısal loto ikramiye
Sayısal lotoda ikramiye kazanmak için en az 3 numaranın bilinmesi gerekmektedir. Milli Piyango İdaresi resmi sitesinde o haftaki bilinen numaralara göre kişilerin ne kadar ikramiye kazandığı da belirtilmektedir.
SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir