ON NUMARA SONUÇLARI SORGULAMA

Ülkemizde devlet tarafından izin verilen ve hafta bir kez olmak üzere düzenlenen şans oyunlarından olan on numara, oldukça ilgi görmektedir. Haftanın her Pazartesi günü çekilen on numara şans oyununda, kazanç oranı çok daha yüksektir. Oyuncuların oldukça fazla seçim yapabilmesi sayesinde kazanç sağlamasını arttıran, on numara oyunu herkes için oynamaya izin verilmiştir.
On numara nasıl oynanır?
On numarada on adet numaranın oyuncu tarafından seçilmesi gerekir. Oyuncular, her kolonda sadece on tane numarayı işaretleyebilmektedir. Fakat istediğiniz kadar kolon oynayabilirsiniz. Bu konularda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Oyun çekilişinse ise 22 tane numara çekilmektedir. Bu 22 numaradan 10 tanesini bilenler büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. 22 numaradan 10 tanesini bilme konusunda şansın yüksek olması nedeniyle pek çok kişi bu oyunu oynamaktadır. Oyuncular en az 6 sayıyı tutturması halinde ikramiye kazanmaktadır.
On numara sonuçları
On numara sonuçları, her Pazartesi, Milli Piyango İdaresi’nin resmi sitesi üzerinden duyurulmaktadır. İlan sayfasında, haftanın çekiliş sonuçlarının yanı sıra kazançlarla ilgili bilgiler de verilmektedir. Sitede 10 bilen, 9 bilen, 8 bilen, 7 bilen, 6 bilen ve hiç bilemeyen kişilerin kaç kişi olduğu ve her birinin ne kadar ikramiye kazandığı detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Bu sayede kişiler kaç sayı tutturduklarını tespit ederek ne kadar kazanacaklarını da bu sayfa üzerinden öğrenebilmektedir.
ON NUMARA SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir