BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

20 Nisan ile 20 Mayıs arasında doğanların burcu boğa burcudur. Boğa burcu olanlar oldukça güçlü karakterlere sahiptir.  Bu bakımdan çevresi tarafından güvenilir olarak tanımlanırlar ve en sağlam arkadaşlıkların kurulduğu kişiler olarak görülürler. Tüm bu asilliğe rağmen oldukça sıcakkanlı olduklarından dolayı arkadaş bulmakta hiç zorluk çekmezler. Fakat buna rağmen seçici olmaya çalışırlar. Güçlü yanlarının altında oldukça duygusal bir yönleri de bulunmaktadır. Bu bakımdan bunu dengelemeyi başaran Boğa burcu, tam burçlarının özelliklerini yansıtır.
Boğa burcu kadını
Boğa burcu kadını, Boğa burcu erkeğine karşı son derece sakindir. İçine kapanık olarak hayatı yaşarlar ve bu nedenle biraz nazlıdır. Yeri geldiğinde otoriter tavırlar da sergileyebilirler. Her ne kadar sakin olmaya gayret etseler de Boğa burcu özelliklerini taşıdıklarından dolayı beklenmedik tepkiler verebilirler. Boğa burcu kadını eşine sadıktır. İyi bir eş ve mutlu bir yuva onlar için vazgeçilmezdir.
Boğa burcu erkeği
Boğa burcu erkeği, hırslı ve inatçı olması ile tanınır. Bir işte ya başarılı olur ya da o işte dip yapar. Bu bakımdan hırsının kurbanı olan pek çok Boğa burcu insanı bulunur. Bu bakımdan Boğa burcu ile çalışacak kişilerin bu yönden onları dizginlemesi gerekebilir. Tüm bunlara rağmen son derece sadıktır. Özellikle ilişkilerde eşini çok sever ve ona sadık kalır. Evini de sever.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir