SÜRAT KARGO GÖNDERİ TAKİBİ SORGULAMA

Alanında lider kargo firmalarından olan Sürat Kargo, son teknoloji ile hizmet verirken, her türlü gönderilerinizde uygun çözümü sunmaktadır. Yurt genelindeki yaygın şubeleri ile her ilçeye özel hizmet vermeyi amaçlayan Sürat Kargo, özellikle internet hizmetleri ile kargo gönderi ve kargoyla ilgili diğer işlemleri çok kolay bir hale getirmektedir. Sürat Kargo’nun internet sitesi üzerinden kargo takibinden gönderi hesaplamaya kadar her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.
Sürat Kargo kargo takibi
Sürat Kargo ile bir gönderi yollamış ya da bir kargo bekliyorsanız internet üzerinden kargo ile ilgili bilgi almanız mümkündür. Sürat Kargo’nun internet sitesi üzerinden Kargom nerede bölümü sayesinde kargonuzun durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun için kargonuzun evrak takip numarasını bilmeniz gerekmektedir. Evrak takip numarasını ilgili alana girdikten sonra kargonuzun güncel durumunu öğrenebilir, olası bir hatalı durum ile ilgili firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun haricinde yine aynı internet sitesi üzerinden E-Fatura, webden kurye çağır, en yakın şube, gönderi hesaplama gibi Sürat Kargo tarafından sunulan hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
Sürat Kargo iletişim
Sürat Kargo ile ilgili yaşadığınız her türlü sorun, öneri ve şikayet ile ilgili 0850 202 0 202 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilisi, konuyla ilgili size yardımcı olacaktır.
SÜRAT KARGO GÖNDERİ TAKİBİ SORGULAMAK İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir