KEPEZ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Kepez Belediyesi Antalya’da hizmet veren belediyelerden birisidir. Belediye ile ilgili işlem yapmak ve bilgi almak isteyen kişilerin e devlet üzerinden işlem yapması yeterlidir. E devlet üzerinden hizmetlerini sunan Kepez Belediyesi sayesinde kişiler istediği zaman hizmetlere erişim sağlayabilir durumdadır. Bu bakımdan kişilerin direk üyelik ile sisteme erişim sağlaması yeterlidir. Sisteme giriş yapıldığında yararlanılabilen hizmetler ekranı şöyledir;

kepez

Resimde de görüldüğü üzere kişiler farklı konularda online olarak Kepez Belediyesi üzerinden hizmet alabilir durumdadır. Fakat Kepez Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin unutmaması gereken en önemli detaya kişilerin üyelik giriş yaparak hizmetler üzerinden bilgi alabileceğidir. Eğer kişilerin herhangi bir şekilde üyelik girişi yapmazsa, sistem tarafından hata mesajı yayınlanacak ve kişilerin üyelik girişi yapması gerektiği belirtilecektir.

Hizmetler arasında en çok ilgi gören hizmet, borç sorgulama hizmetidir. Borç sorgulama yaparak Kepez Belediyesi’nde kişilerin adına kayıtlı herhangi bir borç olup olmadığı öğrenilebilir. Bu bakımdan sizler de borç durumu için belirtilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

KEPEZ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir